*** Poděkování ***

Velmi si vážíme a děkujeme Obecnímu úřadu Trnava, všem trnavským hasičským sborům, Pivovaru Vraník, panu Zvolenskému, Pavlovi Hanulíkovi a dalším členům Trnavského spolča, zpěvákům a zpěvačkám, pekařům a pekařkám, panu Růpovi za zapravení oken na klubovně a mnoha mnoha dalším, často neviditelným, kteří jakkoliv přiložili ruku k dílu, a přispěli tak k důstojné oslavě 110. výročí posvěcení našeho kostela. Také bychom chtěli poděkovat sobě navzájem a našim rodinám, neb jsme nevěděli, do čeho jdeme a kolem organizace byla spousta pochybností a očekávání. Výsledek nás příjemně překvapil, neb se ukázalo, že Trnavjanům a Lhocanům na kostele záleží!

Děkujeme tedy také všem, kteří jste si vyhradili čas a přišli jste! Bylo vás hodně a doufáme, že se nám podařilo naplnit vaše očekávání. Chcete-li s námi nasdílet vaše dojmy, připomínky či fotky, prosíme, pište na adresu info@farnost-trnava.cz.

Děkujeme a těšíme se při nějaké další příležitosti na shledanou!

členové farní rady